revolver model 22M-TW
– ventilovaná šína, elegantní dutý tvar kohoutku, ozdobné černěné kanelování válce,
– masivní zakončení středové osy fixace válce
| Celková délka | 131 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 41,6 mm |
| Kalibr | 22 Mag. |
| Šířka | 27 mm |
| Váha | 185 g |
| Výška | 72 mm |
| Zásobník | válec 5 ran |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*047 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
|
Související produkty
-
Cena s DPH 11 042 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22LLR-HG
provedení HG (holster grip) je vždy provedení základního modelu revolveru 22 LR, 22… -
Cena s DPH 12 992 Kč Přidat do košíku
revolver model 1860-250 Sheriff
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 11 798 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22MS-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 9 824 Kč Přidat do košíku
revolver model 22LLR
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 14 823 Kč Přidat do košíku
revolver model MMC MiniMaster
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 14 014 Kč Přidat do košíkunovinka
revolver model Black Widow PVD
Black Widow magnum
