revolver model 1860-250 Sheriff
– osmihranná hlaveň, masivní rýhované zakončení středové osy fixace válce
| Celková délka | 160 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 64 mm |
| Kalibr | 22 Mag. |
| Šířka | 24 mm |
| Váha | 218 g |
| Výška | 80 mm |
| Zásobník | válec 5 ran |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*041 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
12 992 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 17 999 Kč Přidat do košíku
model Ranger II, NAA 22M-R 250
provedení NAA 22M-R 250 -
Cena s DPH 13 159 Kč Přidat do košíku
revolver model 22MC-TW
✳ vše jak u modelu 22M-TW odlišnost ✳ kalibr 22 Mag. & 22 LR… -
Cena s DPH 14 014 Kč Přidat do košíkunovinka
revolver model Black Widow PVD
Black Widow magnum -
Cena s DPH 17 999 Kč Přidat do košíku
revolver Ranger II, NAA 22M-R
provedení NAA 22M-R -
Cena s DPH 9 824 Kč Přidat do košíku
model NAA – 22 Short
-
Cena s DPH 9 824 Kč Přidat do košíku
revolver model 22LR
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…
