revolver model Black Widow
ocelový rám, ventilovaná a profilovaná hlaveň …. stabilní a přesná opakovaná střelba
kalibr 22 LR, váha 250g, délka hlavně 51 mm, celková délka 150 mm, výška 95 mm, šířka 26 mm
| Celková délka | 150 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 51 mm |
| Kalibr | 22 LR |
| Šířka | 26 mm |
| Váha | 250 g |
| Výška | 95 mm |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*039 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
12 478 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 17 999 Kč Přidat do košíku
model Ranger II, NAA 22M-R 250
provedení NAA 22M-R 250 -
Cena s DPH 10 437 Kč Přidat do košíku
revolver model 22M
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 15 284 Kč Přidat do košíku
revolver model BlackWidow CA
ocelový rám, ventilovaná a profilovaná hlaveň …. stabilní a přesná opakovaná střelba kalibr 22 LR… -
Cena s DPH 14 014 Kč Přidat do košíkunovinka
revolver model Black Widow PVD
Black Widow magnum -
Cena s DPH 17 999 Kč Přidat do košíku
revolver Ranger II, NAA 22M-R
provedení NAA 22M-R -
Cena s DPH 13 159 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22MC-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…
