revolver model 22LR
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho pohybem do zadní polohy, výstřel následuje iniciací spouště.
| Celková délka | 102 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 29 mm |
| Kalibr | 22 LR |
| Šířka | 25 mm |
| Váha | 120 g |
| Výška | 60 mm |
| Zásobník | 5 ran |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*001 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
9 824 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 14 013 Kč Přidat do košíku
revolver model BlackWidow C
ocelový rám, ventilovaná a profilovaná hlaveň …. stabilní a přesná opakovaná střelba kalibr 22 LR… -
Cena s DPH
revolver model 22MS-TW
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…11 767 Kč10 285 Kč Přidat do košíku -
Cena s DPH 13 159 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22MC-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 11 042 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22LR-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 12 252 Kč Přidat do košíku
revolver model 22MC
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 10 437 Kč Přidat do košíku
revolver model 22M
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…
