revolver model 22MS
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho pohybem do zadní polohy, výstřel následuje iniciací spouště.
| Celková délka | 120 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 29 mm |
| Kalibr | 22 Mag. |
| Šířka | 27 mm |
| Váha | 160 g |
| Výška | 73 mm |
| Zásobník | 5 ran |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*010 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
10 437 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 10 437 Kč Přidat do košíku
revolver model 22M
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH
revolver model 22M-TW
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…11 767 Kč10 285 Kč Přidat do košíku -
Cena s DPH 17 999 Kč Přidat do košíku
model Ranger II, NAA 22M-R 250
provedení NAA 22M-R 250 -
Cena s DPH 12 992 Kč Přidat do košíku
revolver model 1860-250 Sheriff
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 11 798 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22MS-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 11 798 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22M-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…
