revolver model SideWinder, NAA 22M
| Celková délka | 130 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 39mm |
| Kalibr | 22 Mag. |
| Šířka | 27 mm |
| Váha | 190 g |
| Výška | 74 mm |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*037 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
15 284 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 12 252 Kč Přidat do košíku
revolver model 22MC
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 9 824 Kč Přidat do košíku
revolver model 22LLR
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 13 159 Kč Přidat do košíku
revolver model 22MC-TW
✳ vše jak u modelu 22M-TW odlišnost ✳ kalibr 22 Mag. & 22 LR… -
Cena s DPH 14 263 Kč Přidat do košíku
revolver model PUG-D, NAA 22M
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 11 798 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22M-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 13 159 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22MC-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…
