revolver model 22LLR
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho pohybem do zadní polohy, výstřel následuje iniciací spouště.
| Celková délka | 114 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 41 mm |
| Kalibr | 22 LR |
| Šířka | 25 mm |
| Váha | 140 g |
| Výška | 60 mm |
| Zásobník | 5 ran |
| Výrobce | North American Arms |
| Kód | 01*01*005 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
9 824 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 11 798 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22MS-HG
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 14 263 Kč Přidat do košíku
revolver model PUG-D, NAA 22M
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 14 014 Kč Přidat do košíkunovinka
revolver model Black Widow PVD
Black Widow magnum -
Cena s DPH 14 013 Kč Přidat do košíku
revolver model BlackWidow C
ocelový rám, ventilovaná a profilovaná hlaveň …. stabilní a přesná opakovaná střelba kalibr 22 LR… -
Cena s DPH 15 284 Kč Přidat do košíku
revolver model BlackWidow CA
ocelový rám, ventilovaná a profilovaná hlaveň …. stabilní a přesná opakovaná střelba kalibr 22 LR… -
Cena s DPH 11 042 Kč Přidat do košíku
revolver model NAA-22LLR-HG
provedení HG (holster grip) je vždy provedení základního modelu revolveru 22 LR, 22…
