HS pistol*XD-M Elite 3,8 černá*9mmL
provedení Compact
| Celková délka | 173 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 96 mm |
| Kalibr | 9x19 |
| Šířka | 37 mm |
| Váha | 665 g |
| Výška | 145 mm |
| Zásobník | 19/19 ran |
| Výrobce | HS produkt |
| Kód | 01*05*005 |
|
|
|
| Cena s DPH |
|
Související produkty
-
Cena s DPHnovinka
HS pistol*XD-M Elite 3,8 OSP č*9mmL
provedení Compact15 231 Kč11 344 Kč Přidat do košíku -
Cena s DPH 13 658 Kč Přidat do košíku
HS pistol*XD 3 černá*9mmL
provedení subCompact -
Cena s DPH 19 988 Kč Přidat do košíkunovinka
HS pistol*ECHELON Comp*černá 9mm
-
Cena s DPH 16 063 Kč Přidat do košíku
HS pistol*Hellcat OSP černá*9mm
provedení subCompact -
Cena s DPH 16 661 Kč Přidat do košíkunovinka
HS pistol*Hellcat OSP MS černá*
provedení subCompact -
Cena s DPH 16 661 Kč Přidat do košíku
HS pistol*Hellcat OSP FDE*9mmL
provedení subCompact
