| model | 1-7×28 iC |
| zvětšení | 1-7x |
| účinný průměr objektivu | 10-28 mm |
| průměr výstupní pupily | 10-4 mm |
| zorné pole/100 m | 40,8 – 6 m |
| odstup od oka | 90 mm |
| prostup světla | ˃90% |
| paralaxa | 100 m fix |
| rozsah korekce | 100/100 cm |
| korekce/1 kliknutí | 1 cm |
| váha | 625 g |
| celková délka | 319 mm |
| Kód | 09*06*020 |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
65 477 Kč |
