Special 99 II – füme
! ! ! Upozornění, toto zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu platné legislativy ! ! ! Je samozřejmě možný osobní odběr v Bánově, případně nákup u kteréhokoliv koncesovaného obchodníka.
Napodobenina „85 F Beretta“
| Celková délka | 172 mm |
|---|---|
| Kalibr | 9 mm |
| Šířka | 39 mm |
| Váha | 660 g |
| Výška | 121 mm |
| Zásobník | 14-ranný |
| Výrobce | Voltran - Ekol |
| Kód | 04*06*135 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
2 042 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 2 171 Kč Přidat do košíku
PA 92 satin
! ! ! Upozornění, toto zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu… -
Cena s DPH 1 422 Kč Přidat do košíku
Tuna – černěná
Pistole a revolvery v provedení plyn a knall, vždy nástavec pro pyroefekty. Plastová… -
Cena s DPH 1 543 Kč Přidat do košíku
Volga – satin
Pistole a revolvery v provedení plyn a knall, vždy nástavec pro pyroefekty. Plastová… -
Cena s DPH 1 800 Kč Přidat do košíku
Special 99 classic – füme
Pistole a revolvery v provedení plyn a knall, vždy nástavec pro pyroefekty. Plastová… -
Cena s DPH 1 430 Kč Přidat do košíku
Tuna – füme
Pistole a revolvery v provedení plyn a knall, vždy nástavec pro pyroefekty. Plastová… -
Cena s DPH 1 686 Kč Přidat do košíku
Tisa – satin
Pistole a revolvery v provedení plyn a knall, vždy nástavec pro pyroefekty. Plastová…
