revolver model 22MC-TW
✳ vše jak u modelu 22M-TW
odlišnost ✳ kalibr 22 Mag. & 22 LR / výměnný válec
| Celková délka | 131 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 41,6 mm |
| Kalibr | .22 Mag. & 22 LR |
| Šířka | 27 mm |
| Váha | 185 g |
| Výška | 72 mm |
| Zásobník | válec 5 ran |
| Výrobce | NAA |
| Kód | 01*01*032 |
|
|
|
| Cena s DPH |
13 159 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 12 252 Kč Přidat do košíku
revolver model 22MC
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 9 824 Kč Přidat do košíku
revolver model 22LR
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 17 999 Kč Přidat do košíku
revolver Ranger II, NAA 22M-R
provedení NAA 22M-R -
Cena s DPH
revolver model 22M-TW
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…11 767 Kč10 285 Kč Přidat do košíku -
Cena s DPH 10 437 Kč Přidat do košíku
revolver model 22M
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho… -
Cena s DPH 12 992 Kč Přidat do košíku
revolver model 1860-250 Sheriff
NAA revolvery otáčení válce je výlučně iniciováno tlakem palce na kohout a jeho…
