model P4 – černěná
! ! ! Upozornění, toto zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu platné legislativy ! ! ! Je samozřejmě možný osobní odběr v Bánově, případně nákup u kteréhokoliv koncesovaného obchodníka.
celková délka 192 mm, váha 950g
| Celková délka | 192 mm |
|---|---|
| Kalibr | 9 mm |
| Provedení | černěná |
| Váha | 950 g |
| Zásobník | 10 ran |
| Výrobce | Bruni |
| Kód | 04*05*065 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
2 193 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 1 936 Kč Přidat do košíku
revolver Bruni, model Single Action černěný
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 450 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model GAP – replika Glock, nikl
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 707 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model 92 – replika Beretta, nikl
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 148 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model Mini GAP – replika Glock, černěná
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 1 739 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model Police – replika Walther, černěná
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 148 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model 84 Cheetah – replika Beretta, černěná
! ! ! Upozornění, toto zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu…
