revolver Bruni, model Olympic 5
! ! ! Upozornění, toto zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu platné legislativy ! ! ! Je samozřejmě možný osobní odběr v Bánově, případně nákup u kteréhokoliv koncesovaného obchodníka.
revolver pro střelbu plynovou a knall / start municí, včetně nástavce pro pyroefekty
| Celková délka | 220 mm |
|---|---|
| Délka hlavně | 2 |
| Kalibr | 9 mm |
| Provedení | černěný |
| Váha | 750 g |
| Zásobník | 5 ran |
| Výrobce | Bruni |
| Kód | 04*05*075 |
| Záruka | 24 měsíců |
|
|
|
| Cena s DPH |
1 634 Kč |
Související produkty
-
Cena s DPH 1 634 Kč Přidat do košíku
revolver Bruni, model Magnum černá
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 1 936 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model Police – replika Walther, nikl
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 344 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model 92 – replika Beretta, černěná
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 344 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model 84 Cheetah – replika Beretta, nikl
!!! zcela shodné provedení s černěným, povrchová úprava leštěný nikl !!! -
Cena s DPH 2 042 Kč Přidat do košíku
pistole Bruni, model 96 – replika Colt 1911
dodáváno včetně nástavce pro pyroefekty -
Cena s DPH 2 148 Kč Přidat do košíku
revolver Bruni, model Magnum nikl
!!! zcela shodné provedení s černěným, povrchová úprava leštěný nikl !!!
